Search

 
 

Відповідно до листа МОЗ України № 853 від 18.06.2021 під егідою ВООЗ на базі Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика з 22 по 25 червня 2021 року було проведено тренінг-навчання лікарів-інтернів для роботи у вакцинальних бригадах.

Куратором навчального тренінгу виступила кандидат медичних наук, доцент Тетяна Тітова – представник кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика. 

У підготовці лікарів взяли участь науково-педагогічні працівники НУОЗ України імені П. Л. Шупика, серед яких професор Алла Волоха.За період навчання підготовлено більше 90 лікарів з різних регіонів України, які ознайомились та вивчили необхідні питання щодо організації роботи постійних та тимчасових пунктів щеплень проти коронавірусної інфекції COVID-19, а також з  інформацією про склад вакцин, які використовуються в Україні для щеплень від Covid-19, правилами проведення вакцинації та зберігання вакцин.  

Були відпрацьовані практичні навички з техніки проведення вакцинації, зберігання вакцин, надання невідкладної допомоги при виникненні серйозних ускладнень, які можуть трапитися при проведенні щеплень.  

Одночасно були опрацьовані питання щодо запису на щеплення різних груп населення з використанням інформаційних систем, таких як МІС та ДІЯ, а саме: особливості оформлення документації та правильного внесення даних про вакцинацію в систему МІС, реєстрації випадків несприятливих подій після імунізації, а також правила оформлення та видачі міжнародних паспортів вакцинації.  

Лікарі-інтерни після проходження дводенного тренінгу отримали достатню кількість інформації з приводу вакцинації від COVID19 та роботи в мобільних бригадах, а також покращили вихідні знання щодо надання невідкладної допомоги. 

Навчання мобільних вакцинальних бригад продовжуються.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 68.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 70.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 69% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу