Google search

 
 

Проблема вирішення конфліктів є дуже актуальною в роботі практикуючого лікаря. Причому таких конфліктів, що вже знаходяться на грані виходу в юридичну площину або перебувають там.

Увесь цивілізований світ намагається вирішити конфліктні ситуації на позасудовому рівні, коли ще можна уникнути нагромадження зайвих судових витрат і стресів. Це відбувається через процедури так званої медіації – методу вирішення спорів, за допомогою якого дві або більше сторони намагаються в рамках структурованого процесу за участю медіатора досягти згоди. У цьому процесі швидкість рішень залежить від самих сторін, а не держорганів, економить гроші, час і сили, враховує інтереси кожної сторони. 

Саме тому науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права в червні взяли участь у низці заходів із медіації: 02 червня доцент кафедри Галина Кравченко була учасником супервізійної зустрічі з медіації, що реалізується у межах волонтерського проєкту «Центр допомоги сім'ї» на базі Міського центру дитини, місто Київ; 16 червня старший викладач кафедри Лідія Юрковська взяла участь у практикумі з медіації: «Вирішення конфлікту в бізнесі», що проводився Українським центром медіації; 17 червня науково-педагогічні працівники кафедри на чолі з завідувачем професором Володимиром Красновим колегіально взяли участь (онлайн) у Національному семінарі з поширення інформації про результати впровадження магістерських освітніх програм з медіації, що розроблені та реалізуються в межах грантового проєкту «Медіація: навчання і трансформація суспільства / MEDIATS», що проходив на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

 

Результати відвідування цих заходів дадуть можливість працівникам кафедри вдосконалити тематичний напрям із конфліктології та способів вирішення конфліктів, що є надзвичайно актуальним як для лікарів і провізорів, які навчаються на циклах тематичного вдосконалення, так і для здобувачів вищої освіти різних рівнів. Упевнені, що ознайомлення з методами медіації допоможуть особам, які навчаються в НУОЗ України імені П. Л. Шупика, вирішувати конфліктні питання на роботі шляхом переговорів із урахуванням інтересів усіх зацікавлених сторін, як це відбувається в цивілізованому світі.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також