Google search

 
 

Кафедра медичної інформатики НУОЗ України імені П.Л. Шупика разом з Деггендорфським інститутом технологій (Німеччина) розпочала створення та впровадження нової стратегії  «Єдиний освітянський простір».

У рамках цієї стратегії 15—19 квітня цього року, за пропозицією Управління справами президента Казахстану, був проведений вебінар «Інструменти цифрової охорони здоров'я: від телемедицини та дистанційного спостереження до інтелектуальних датчиків і медичних гаджетів».

Він проводився в дистанційному форматі для співробітників Управління справами Президента Казахстану і складався з шести лекцій: введення в цифрову охорону здоров'я: визначення, класифікація, види і методи, переваги та обмеження; практичні додатки і послуги телемедицини в різних клінічних областях; інструменти електронної охорони здоров'я: інформаційні системи і принципи електронної документації (електронні медичні картки); принципи кодування даних, термінологічні та класифікаційні системи, онтологія, цифрові системи вироблення рішень; мобільні додатки цифрового охорони здоров'я та віддаленого моніторингу пацієнтів; системи штучного інтелекту і персоналізована медицина («медицина 4П»). 

Кожна сторона провела по три лекції. 

Проведенню вебінара передувала велика робота з погодження дескрипторного та тезаурусного словників, які й надалі будуть використовуватися в проведенні сумісних семінарів, конференцій, навчанні магістрів та аспірантів. 

Вебінар мав значний резонанс. Обговорюється його розширення для лікарів Казахстану. 

Кафедра медичної інформатики запрошує колег приєднатися до ініціативи створення єдиного освітянського простору.

Читайте також