Google search

 
 

18 листопада 2020 року відкрито Центр консультації та спостереження пацієнтів на основі цифрових технологій на базі ДУ ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М. Д. Стражеска». Це перший в Україні унікальний освітній проєкт, створений з використанням сучасних технологій та відповідно до міжнародних рекомендацій щодо покращення прихильності пацієнтів до лікування.

Завідувач кафедри терапії та ревматології, директор ДУ ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М. Д. Стражеска» В. Коваленко підтримав ідею створення та існування даного проекту, а співробітники кафедри терапії та ревматології, а саме доцент А. Крилова та лікарі-інтерни взяли активну участь у його роботі. Через карантинні заходи, зумовлені поширенням COVID-19, Центр почав працювати у форматі, комплементарному епідеміологічній ситуації.

У зв’язку з пандемією COVID-19 у квітні 2021 року створено сайт для пацієнтів, де вони можуть в електронному вигляді переглянути навчальні відео про те, як правильно вимірювати тиск, пульс, навчальні матеріали, які можна завантажити в електронному вигляді та встановити на телефон, — мобільні додатки «Мій контроль тиску» і «Стенокардія під контролем». Даний сайт також може стати корисним для лікарів в аспекті  покращення прихильності пацієнтів до лікування та ефективності терапії.

Більш детальну інформацію про  Центр консультації та спостереження пацієнтів можна отримати на сайті ДУ ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М. Д. Стражеска» за посиланням https://strazhesko.org.ua. та https://patient-info.org.ua/index.html.

Читайте також