Google search

 
 

8 - 10 квітня 2021 року в місті Києві проходила одна  з наймасштабніших подій для  лікарів –неврологів, нейрохірургів та представників інших спеціальностей, які виявили бажання взяти в ньому участь  — V Міжнародна неврологічна конференція «Advances in Neurology», керівником та організатором якої була професор кафедри неврології № 1 НУОЗ України імені П. Л. Шупика Тетяна Слободін.

Професор доклала чимало зусиль, щоб захід був насиченим передовою інформацією про досягнення неврології — методи діагностики, лікування та профілактики неврологічних захворювань від найкращих науковців нашої країни та зарубіжжя. 

Конференція зібрала перед  екранами багато  лікарів та науковців. Доповідачі піднімали важливі питання, обмінювалися досвідом. 

Зі вступним словом до слухачів звернувся професор, завідувач кафедри неврології № 1 Юрій Головченко, почесний діяч науки та техніки, відомий в Україні та за її межами вчений, педагог, дослідник. Багато з глядачів починали свою кар'єру на кафедрі неврології № 1. Після його блискучих лекцій студенти назавжди закохувалися в неврологію. 

Юрій Головенко побажав усім учасникам міцного здоров'я в ці непрості часи і висловив надію, що наші зустрічі будуть тривати й надалі.

Онлайн-конференція  проходила в форматі розбору складних клінічних випадків, лекцій науковців-неврологів України, США, Австралії, Великобританії.

В ході роботи конференції була приділена значна увага інноваційним методам діагностики і лікування захворювань нервової системи, питанням психоневрології, психологічної допомоги неврологічним пацієнтам,  характеристиці  Long COVID-19 у міжнародній когорті хворих, піднімалися питання  як зберегти мозок в епоху невизначеності — в епоху COVID-19, висвітлювався прогрес у генетиці аутизму,  хворобо-модифікуючої терапії розсіяного склерозу, маршрут пацієнта з міастенією, нові обрії у лікуванні  хронічної мігрені та інші цікаві теми. 

Три дні неврологи, нейрохірурги, психіатри, реабілітологи обговорювали найбільш контроверсійні питання неврології, питання, що знаходяться на межі спеціальностей, відповіді, які чекають на своє відкриття у майбутньому. Безсумнівно, ця конференція є однією з найкращих в Україні і запам'ятається її учасниками новими знаннями та новим досвідом.