Google search

 
 

Сучасний етап розвитку хірургії визначається агресивним упровадженням інноваційних малоінвазивних та малотравматичних хірургічних технологій, які дозволяють забезпечити швидку післяопераційну реабілітацію та відновлення, комфортне повернення до звичного стилю життя на тлі високих післяопераційних показників якості життя, естетичних результатів та косметичних ефектів.

Саме з урахуванням цих пріоритетів побудована програма циклу тематичного удосконалення «Малоінвазивні методики в флебології», що проходив з 17 до 31 березня 2021 року на кафедрі хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика в дистанційному форматі, враховуючи карантинні обмеження, зумовлені пандемією COVID-19, що діють. 

У лекційному матеріалі завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії, професор С. Саволюк та професор В. Ходос, к.мед.н. В. Горбовець ознайомили слухачів з пріоритетним використанням малоінвазивних хірургічних технологій в лікуванні варикозної хвороби вен нижніх кінцівок та її ускладнень. А це радіочастотна абляція, ендовенозна лазерна коагуляція, пункційна склерооблітерація та ендовенозна електрозварювальна технологія. Присутні дізналися також про принципи періопераційного ультразвукового супроводу та моніторингу результатів. На основі накопиченого архіву фото- та відеоматеріалів проілюстровані реальні клінічні випадки. 

Програма циклу була насичена онлайн-трансляцією практичних занять в операційній в інтерактивному режимі Live Surgery за участі співробітників кафедри та слухачів циклу тематичного удосконалення, що дозволяє отримати та закріпити набуті навики роботи з методиками малоінвазивної флебології. 

Таке поєднання дистанційного формату викладення лекційного матеріалу з методами практично-орієнтовного навчання (жива хірургія та жива дискусія) дозволяє досягти максимальної ефективності в навчанні, що користується найбільшою популярністю серед слухачів за результатами аналізу анкетування.

Читайте також