Минулого тижня команда лікарів Інститут серця МОЗ України на чолі із завідувачем кафедри кардіохірургії, рентгенедоваскулярних та екстракорпоральних технологій Борисом Тодуровим повернулася з Узбекистану, де ділилась своїм досвідом на запрошення колег з Республіканського спеціалізованого науково-практичного медичного центру кардіології в Самарканді.

Поїздка була дуже інтенсивною, насиченою та яскравою.

Командою Інституту за п'ять днів було виконано 15 складних операцій, обстежено 250 пацієнтів, прочитана лекція для студентів та лікарів Самаркандського медичного університету Борисом Тодуровим, запланована наукова співпраця з Самаркандським медичним університетом.

Такі поїздки важливі для команди, адже вони дозволяють нам обмінюватись досвідом, розширюють горизонти та відкривають нові можливості та прекрасних людей.

Дякуємо колегам з Узбекистану за запрошення, гостинність та довіру.

Але найважливішим та найприємнішим для нас було те, що ми допомогли розпочати практику нашому першому випускнику, клінічному ординатору – Бердикулу Тураєву, який розпочав свій власний шлях у кардіохірургії.