Google search

 
 

Конгрес Європейського товариства анеcтезіології та інтенсивної терапії (ESAIC) більш відомий, як «Євроанестезія» – один з наймасштабніших щорічних форумів для анестезіологів, лікарів інтенсивної терапії, медицини болю та невідкладних станів. У 2020 році конгрес відбувався у дистанційному форматі, що дало змогу делегатам із понад 100 країн ознайомитися з останніми новинами та інноваціями у галузі анестезії, періопераційної медицини, інтенсивної терапії, медицини невідкладних станів та лікування болю

Відвідувачам переглянути більш ніж 400 презентацій від понад 350 спікерів було досить проблематично. Тому у січні та лютому 2021 року кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика на чолі з професором О. Лоскутовим провела онлайн-семінар, присвячений огляду найбільш актуальних тем, що обговорювалися під час Євроанестезії-2020. 

Дванадцять лекцій викладачів кафедри, які щоденно публікувалися на офіційних онлайн платформах, стосувалися значного спектра проблем: від основних аспектів патофізіології, діагностики, лікування COVID-19 та невідкладної патології до найсучасніших вузькоспеціалізованих методик інтенсивної терапії та анестезії у різної категорії пацієнтів. 

Понад 51,5 тисяч переглядів свідчать про актуальність обраних тем та значне прагнення лікарів до постійного професійного розвитку. Зручний формат та доступність викладу контенту онлайн-семінару продовжує залучати все нових слухачів (близько 3000 нових переглядів, лише на YouTube-каналі), незважаючи на постійну нестачу вільного часу через пандемію COVID-19. 

Особливу цікавість аудиторії викликали лекції, присвячені темі коронавірусної хвороби: професора О. Лоскутова («COVID-19: патофізіологічні аспекти терапії»), доцента М. Бондаря («Патофізіологія та лікування порушень системи коагуляції у хворих з COVID-19»). А доповідь доцента І. Кучинської «Огляд Європейського досвіду лікування пацієнтів з COVID-19 та власний досвід ведення хворих з коронавірусною інфекцією» з уже понад 14,4 тис. переглядів знайомить слухачів не лише з передовими європейськими підходами до менеджменту пацієнтів з COVID-19, а й з власним досвідом інтенсивної терапії цього захворювання в українських клініках. Жвавою дискусією та коментарями супроводжувалися виступи професорів О. Галушка та О. Дружини, доцентів Д. Дзюби, А. Жежера, О. Доморацького, Ю. Маркова, С. Недашківського та М. Пилипенка. 

Запрошуємо усіх переглянути матеріали онлайн-семінару «Огляд топових тематик Euroanesthesia-2020» та інших форумів на офіційних каналах кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика:

Instagram https://www.instagram.com/likarskiy_osvitniy_portal/

Youtube https://www.youtube.com/channel/UC44UOsADA2kZvUXKgWSKdEQ

Telegram https://t.me/likarskiy_osvitniy_portal

Facebook https://www.facebook.com/likarskiyosvitniyportal/

 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 73.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 73% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також