Google search

 
 

16 березня 2021 року в режимі on-line відбувся телеміст «Респіраторна цитопротекція – перспектива майбутнього чи вже існуюча можливість». Програма телемосту включала сім доповідей визнаних фахівців з трьох міст України – Києва (О. Рєчкіна, С. Зайков, О. Охотнікова, Т. Уманець), Харкова (В. Клименко) і Вінниці (Н. Синчук).

З великою доповіддю за темою «Сучасні погляди на риніти та нові можливості терапії»  виступила завідувач кафедри педіатрії № 1 НУОЗ України імені П. Л. Шупика, експерт МОЗ України, віце-президент Асоціації дитячих алергологів України, фахівець з дитячої алергології Департаменту охорони здоров'я обласної держадміністрації Київської області, голова Асоціації дитячих лікарів Київської області, професор О. Охотнікова. Доповідь отримала численну кількість схвальних оцінок і подяк, викликала декілька запитань, на які було отримано вичерпні відповіді.

Програма телемосту викликала значний інтерес серед лікарів України – було 6000 реєстрацій. Після повного вчасного виконання програми телемосту провели дискусію з оглянутих питань, що також було сприйнято глядачами із значною зацікавленістю.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також