Google search

 
 

Лапароскопічна хірургія на сучасному етапі розвитку клінічної хірургії відіграє вирішальне значення, як золотий хірургічний стандарт в ургентній абдомінальній хірургії.

Саме з урахуванням сучасних вимог та стандартів побудована навчальна програма циклу тематичного удосконалення кафедри хірургії та судинної хірургії – «Лапароскопічні технології в невідкладній хірургії», який розпочався 1 березня 2021 року. 

Виступаючи перед слухачами з програмними лекціями в дистанційному форматі, завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії, професор С. Саволюк та куратор циклу доцент В. Лисенко висвітлили навчальну стратегію циклу. Вони пов’язали її зміст з протоколом хірургії швидкого відновлення та особливостями роботи хірургічної бригади в умовах пандемії COVID-19. 

Упродовж терміну навчання слухачі мали змогу поглибити свої знання щодо навичок роботи на симуляційних лапароскопічних тренажерах згідно з графіком і дотримання карантинних вимог, ознайомилися з останніми новаціями в устаткуванні та електрохірургічному інструментарії, особливостями вибору генераторів хірургічної енергії при плануванні операції та правилами роботи з ними. 

Вони були присутні під час трансляцій з операційної, ознайомилися з архівом відеоматеріалів в рамках навчальної програми з актуальних проблем абдомінальної хірургії в інтерактивному режимі Live Surgery для досягнення максимальної ефективності та результатів в методах практично-орієнтовного навчання, що користуються найбільшою популярністю серед слухачів за результатами аналізу анкетування.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу