Google search

 
 

15—16 квітня 2021 року на базі Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика проводитиметься IX Міжнародний симпозіум з біоетики.

Організатори: кафедра філософії НУОЗ України імені П. Л. Шупика у співпраці з Українською асоціацією з біоетики, Державним університетом медицини та фармації імені Н. А. Тестеміцану (Республіка Молдова), Міжнародним державним екологічним інститутом імені А. Д. Сахарова Білоруського державного університету, Ташкентським державним стоматологічним інститутом та Південно-Казахстанською медичною академією. 

Мета симпозіуму: обговорення філософських, теоретико-методологічних і біоетичніих засад сучасної медицини та концепцій здоров’я в умовах глобальних викликів. 

Планується розглянути такі питання: філософські засади медичної теорії та практики; філософсько-методологічні та біоетичні аспекти сучасних концепцій здоров’я; біоетичні, етико-правові та аксіологічні виміри медицини; біомедичні технології у контексті філософії та біоетики; роль філософії та біоетики під час пандемії; філософські, етико-правові та біоетичні питання медичної реформи; актуальні питання викладання філософії та біоетики у закладах вищої освіти. 

Робочі мови симпозіуму: українська, англійська, російська. 

Форма проведення: дистанційно на платформі zoom. 

Матеріали симпозіуму будуть опубліковані у збірці тез і статей в електронному вигляді на веб-сайті НУОЗ України імені П. Л. Шупика: URL: https://nuozu.edu.ua/s/np/k/filosofii/mizhnarodna-spivpratsia/. 

Додаткову інформацію можна отримати за адресою оргкомітету: кафедра філософії (восьмий поверх учбово-лабораторного корпусу), НУОЗ України імені П. Л. Шупика, вул. Дорогожицька 9, м. Київ, Україна, 04112, тел.: (+38044) 2054987, e-mail: [email protected].

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 70% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 72% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 73% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також