Google search

 
 

Куратор аспірантів, професор кафедри філософії Наталія Бойченко взяла участь у Відкритому освітньому форумі, що відбувся 15-16 березня 2021 року на платформі zoom. Співорганізаторами форуму виступили KNU professionals, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, USAID, JTI, Kyiv school of economics, Genesis.

Робота форуму передбачала панельні дискусії, вебінари, майстер-класи з широкого кола питань сучасних трендів в освітньому середовищі, а саме: формальна, неформальна та інформальна освіта; акредитація та якість освіти; академічна доброчесність; можливості та виклики освіти в майбутньому; партнерство бізнес-структур та університетів.

Участь в форумі сприяла налагодженню співпраці кафедри філософії з командою експертів освітнього середовища, отриманню знань та навичок впливу на якість освітнього процесу. Отримані знання та матеріали будуть використані в підготовці освітніх планів та програм, в основному та вибіркових циклах підготовки докторів філософії (PhD) в аспірантурі, допоможуть організації їх навчання з врахуванням сучасних європейських вимог, інновацій та трендів в системі вищої освіти.

Читайте також