Google search

 
 

Шостого березня відбувся насичений медичними новинами Консиліум фахівців з коморбідних станів. У норму взяли участь викладачі кафедри кардіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Уже традицією стали суботні зустрічі з лікарями для обговорення актуальних медичних проблем. Цього разу вона тривала більше часу ніж зазвичай, так як надійшло багато цікавих питань від слухачів. Понад 7000 лікарів слідкували за трансляцією консиліуму одночасно.

Тематика заходу була різноманітною, організатори підібрали дуже цікаві виступи спікерів. 

Про «дружелюбні» нефрологічні медичні засоби розповів професор Дмитро Іванов. Інформацію про вплив серцево-судинних препаратів на хворих з COVID-19 обговорювали разом з професором Ганною Радченко. Професор Сергій Сова розповів про чинники стресу. Лікарі висловили прохання організувати його лекцію про психосоматичні ураження, що незабаром з'явиться на наступних консиліумах. 

Професор Марина Долженко разом з Іриною Давидовою розібрали клінічний випадок артиста Євстігнєєва. Оригінально представила свій інформаційний матеріал професор Наталя Сидорова (лікування кардіальної патології — прихована загроза «Мікрополюсу»).  Цікаві випадки кровотеч у хворих на COVID-19 розібрала професор Ольга Бондаренко. Обговорили вплив антигіпертензивних препаратів на ендотелій разом з професором Вадимом Жебелем. 

Велика подяка професору Катерині Амосовій, — після цікавої презентації вона підписала свою книгу для двох лікарів, які поставили найцікавіші запитання. 

Дуже вдячні  спікерам та лікарям за участь у нашому Консиліумі.

Читайте також