Google search

 
 

20 лютого завершився вже добре відомий медичній спільноті Консиліум фахівців з коморбідних станів за участю співробітників кафедри кардіології НУОЗ України  імені П. Л.Шупика.

Що було цікавого? Як завжди інтерес викликала діяльність фахівців суміжних спеціальностей. Вони — професори: Н. Дудар, нефролог, М. Трещинська, невролог, Л. Соколова, ендокринолог; а також гастроентеролог-ендоскопіст Д. Дженелідзе та пульмонолог Л. Юдіна. І, як завжди, це професори О. Коваль, Л. Міщенко, М. Долженко та доцент І. Давидова. 

Мультидисциплинарна команда розібрала клініку шести хворих, поставила діагнози й підібрала лікування.  Детально охопили актуальні сьогодні питання з медицини, серед яких фібриляція передсердь та проблеми з нирками і призначення НОАК, гіпертонічна хвороба та цукровий діабет, синдромний підхід «Біль у грудній клітині» від кардіологів та гастроентеролога.         

Родзинкою заходу стали «Терапевтичні лайфхаки про НАЖХП». І, звичайно, спікери не обійшли увагою проблеми ведення пацієнтів з COVID-19. 

На усіх майстер-класах слухачі мали можливість задавати питання та обговорити ті, які виявилися спірними.