Кафедра педіатрії-2 Інституту сімейної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика провела залікове заняття у інтернів першого року навчання за його період тривалістю шість місяців.

У 2020 році кафедра впровадила дистанційний метод навчання серед інтернів у зв’язку із загальнодержавним карантином, сприяючи максимальному виконанню навчальної програми. Під час дистанційного навчання була проведена конференція серед інтернів першого та другого років навчання на актуальну тему «Особливості перебігу інфекції COVID-19 у дітей». На ній були представлені викладачами та інтернами доповіді та проведено обговорення клінічних випадків, особливостей діагностики та лікування даної інфекції. Найактивніші учасники отримали премії та подарунки від кафедри педіатрії-2.

Під час дистанційного навчання проведено написання та оформлення віртуальних історій хвороби, які були проаналізовані та оцінені. Інтернами схвалені інтерактивні заняття, присвячені інтегрованому веденню хвороб дитячого віку та медикаментозній алергії, рішенню та оформленню задач з алгоритму лікування невідкладних станів у дітей. Презентації з актуальних питань педіатрії, оформлені інтернами, обговорені та опубліковані на сайті кафедри.

Співробітники кафедри побажали інтернам плідної роботи та продовження навчання на заочних циклах навчання.