Google search

 
 

Напередодні до директора видавництва «Професійні видання» Республіки Білорусь Людмили Євтушенко надійшов лист від Ради з відбору контенту (CSAB) SCOPUS з повідомленням про включення до переліку видань, що індексуються цією міжнародною наукометричною базою, видання «Педіатрия. Східна Європа» ISSN / E-ISSN: 2307-4345 / 2414-2204.

Міжнародний науково-практичний журнал «Педіатрія Східна Європа» присвячений обговоренню та вирішенню актуальних практичних і наукових проблем охорони здоров'я дитини,  педіатрії, неонатології, дитячої хірургії Білорусі, України, Росії та інших країн Східної Європи. Співзасновником цього видання є Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Видання було засновано у 2013 році, головним редактором від України стала завідувачка кафедри дитячих та підліткових захворювань професор Галина Бекетова. «Сьогодні наш журнал став настільним виданням для багатьох лікарів та науковців з різних країн Європи і Азії З кожним роком журнал займає все більш високі позиції у вітчизняних та зарубіжних рейтингах…», - відмічає Галина Бекетова.

«Одним зі стратегічних напрямів розвитку журналів, що видає наше видавництво, - зауважує Людмила Євтушенко, - завжди є дотримання міжнародних стандартів та вимог, зокрема бази SCOPUS. Ми завжди відкриті до порад та активно відгукуємось на конструктивні запитання та зауваження».

«Редакція відповіла розумно і конструктивно на поради, запропоновані в попередній оцінці SCOPUS, і вже є очевидні зміни на краще», - коментує фахівець відділу відбору першоджерел (Source Collection Management department) SCOPUS у листі.

Протягом трьох місяців фахівці відділу відбору першоджерел (Source Collection Management department) SCOPUS проведуть необхідну роботу з укладання угоди та буде розпочато процес індексації базою видання «Педіатрія Східна Європа».

Читайте також