Google search

 
 

27 червня навчально-науковий інститут менеджменту здоров’я Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика провів першу сесію стратегування у форматі «peer-to-peer».

Захід, що об’єднав керівництво університету та навчально-наукового інституту, завідувачів та завучів кафедр, відбувся завдяки підтримці Української федерації професійних медичних об’єднань.

Захід відкрив академік В’ячеслав Камінський, ректор НУОЗ України імені П. Л. Шупика, наголосивши, що університет має постійно вдосконалювати якість надаваних освітніх послуг, адаптуватися до викликів сучасної освіти та ринку праці. «Ми маємо зробити наші спільні кроки до створення інноваційного, конкурентоспроможного та соціально відповідального університету майбутнього», – зазначив ректор.

Андрій Віленський, радник міністра охорони здоров’я України, помічник ректора, медичний директор Superhumans Сenter, який брав участь у стратегічний сесії, підкреслив великий експертний потенціал кафедр, що ввійшли до складу навчально-наукового інституту менеджменту здоров’я. Він також зазначив, що знання та досвід науково-педагогічних працівників кафедр інституту є унікальними та непересічними.

Серед питань, які розглядалися, були: оптимізація організаційних процесів, впровадження нових форм БПР, розширення існуючих форматів навчання, співпраця з державними органами, міжнародними організаціями, грантова діяльність тощо. Захід був унікальним тим, що не обмежував учасників в темах. Атмосфера довіри сприяла обговоренню бар’єрів та можливостей. Під час діалогу зародилися нові ідеї для подальшого впровадження.

Олег Шевченко, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва,  під час сесії зазначив, що науково-педагогічні працівники кафедр потребують стабільності в цей непростий час турбулентних змін. Залучення грантових коштів може стати важливим джерелом надходжень до бюджетів кафедр та бюджету університету.

У заході також взяли участь: в. о. заступника директора навчально-наукового інституту Соломія Туряниця, завідувач кафедри громадського здоров’я, епідеміології та екології Ірина Хоменко, завідувач кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки Павло Король, завідувач кафедри радіології Тетяна Козаренко, завідувач кафедри публічного управління, адміністрування та соціальної роботи Лариса Мельничук, доцент кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології Олександра Демецька, завідувач кафедри управління охороною здоров’я Василь Михальчук, завідувач кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Ольга Коваленко, доцент кафедри фтизіатрії і пульмонології Наталія Гріцова, завідувач кафедри паліативної та хоспісної медицини Анатолій Царенко.

За підсумками стратегічної сесії будуть сформовані пропозиції для впровадження на рівні Інституту та Університету, в цілому.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також