Google search

 
 

Періодичні тренінги з реагування на хімічні, біологічні, радіологічні та ядерні (ХБРЯ) загрози є рутинною практикою у цивілізованих країнах світу. Повномасштабне вторгнення ще більше актуалізувало необхідність таких навчань в Україні.

Співробітники кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології НУОЗ імені П. Л. Шупика вже третій рік активно розвивають напрямок підготовки медичних працівників до реагування на ХБРЯ інциденти. На початку повномасштабного вторгнення, команда під керівництвом професора Дениса Варивончика провела серію онлайн-семінарів для лікарів з різних регіонів України.

Особливо варто відзначити досягнення доцента кафедри Олександри Демецької, яка нещодавно пройшла конкурсний відбір до команди ОБСЄ як експертка з питань цивільного захисту та хімічної безпеки. Вже на початку травня 2025 року вона взяла участь у навчаннях для представників Державної прикордонної служби України в рамках програми посилення спроможності реагування на надзвичайні ситуації з небезпечними хімічними речовинами.

"Наша команда має сертифікованих інструкторів з міжнародними акредитаціями, зокрема від Гарвардської Гуманітарної Ініціативи. Це дозволяє нам впроваджувати найкращі світові практики в українську систему підготовки фахівців," — зазначають на кафедрі.

Кафедра планує розширювати міжнародну співпрацю та готує нові освітні заходи в рамках безперервного професійного розвитку медичних працівників.

!!! Слідкуйте за подіями та новинами в соціальних мережах нашого університету !!!

Фейсбук       Інстаграм       Телеграм

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також