Google search

 
 

24 червня 2024 року на кафедрі хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика МОЗ України (завідувач кафедри – професор С. Саволюк) відбулася заключна атестація лікарів-інтернів ІІІ року навчання. До атестації були допущені всі лікарі-інтерни, які виконали в повному обсязі навчальну програму, представили індивідуальну документацію.

Це особливий, знаковий випуск лікарів як для кафедри та нашого університету, так і для нашої країни, оскільки роки навчання молодих спеціалістів припали на період повномасштабної військової агресії. Проте, не дивлячись на надскладні умови навчання, лікарі-інтерни засвідчили доволі високі теоретичні знання як з базових фундаментальних дисциплін, так і з фахової підготовки та суміжних спеціальностей.

Відмічено достатній рівень оволодіння базовими практичними навичками та вміннями, маніпуляціями та оперативною технікою згідно представлених реальних показників цифрових звітів, зокрема сучасних лапароскопічних та ендоскопічних хірургічних лікувально-діагностичних технологій, знання з тактичної медицини та військової хірургії.

На завершенні іспиту завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П.Л. Шупика МОЗ України, професор С. Саволюк наголосив на необхідності постійного подальшого фахового вдосконалення з акцентами на малоінвазивних сучасних хірургічних технологіях, аспектах тактичної медицини та військової хірургії.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також