Google search

 
 

Опікуючись психічним здоров`ям жителів України фахівці НУОЗ України імені П.Л. Шупика беруть участь у пілотному проекті «Впровадження в навчальний процес керівництва ВООЗ mhGAP» під егідою МОЗ України і координаційного центру психічного здоров`я «Ти як?» за ініціативи Олени Зеленської.

Викладачі нового структурного підрозділу Навчально-виробничого центру симуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка, а саме Тренінгового центру впровадження компетентнісного підходу в загальній лікарській практиці доцент Л. Матвієць, асистенти Н. Кухарська та О. Петренко почали впроваджувати в навчальний процес Керівництво ВООЗ «mhGAP» шляхом проведення циклу тематичного удосконалення «Курація пацієнта з депресією в загальній лікарській практиці за принципами mhGAP».

Під час навчання слухачі освоювали навички ефективного спілкування з пацієнтами з порушенням психічного здоров`я, немедикаментозні методи відновлення, а саме навички проведення психосоціального втручання, і лікування при порушенні психічного здоров`я, удосконалюючи знання щодо фармацевтичних засобів. Крім того, набули знання та навички щодо введення в систему ЕСОЗ по пакету медичних гарантій НСЗУ № 51 «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги».

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також