Кафедра ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії НУОЗ України імені П.Л. Шупика з радістю повідомляє про успішне завершення циклу тематичного удосконалення "Баріатричні втручання при ожиріння".

Під час тематичного удосконалення ми, як викладачі та професори, мали честь передати наші знання та досвід у сфері ендоскопічної та роботизованої хірургії. Наша мета - допомогти лікарям оволодіти найновішими методами та підходами у лікуванні морбідного ожиріння, для більш ефективної допомоги пацієнтам та досягнення кращих лікувальних результатів.

В рамках цього циклу учасники отримали не лише теоретичні знання, але й мали можливість спостерігати за реальними операціями, проведеними нашими досвідченими хірургами. Крім того, для зручності учасники отримали записи оперативних втручань, довідкову та методичну літературу.
Цей захід був не лише можливістю поглибити знання, але й важливим кроком до подальшого покращення професійної практики.

Вдячні всім учасникам навчання за проявлену цікавість та активність, а також за спільний інтерес до поглиблення знань у галузі ендоскопічної, роботизованої та метаболічної хірургії. Сподіваємося на подальшу співпрацю та обмін досвідом у майбутньому.