Google search

 
 

Завідувач кафедри ортопедії і травматології НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор Микола Анкін, разом з співробітниками кафедри - професором, Ігорем Зазірним та доцентом, доктором медичних наук Олегом Костогризом взяли участь у 21-му конгресі Європейського товариства спортивної травматології, хірургії колінного суглоба та артроскопії (ESSKA), що проходив у Мілані (Італія) з 8 по 10 травня 2024 року.

ESSKA, як провідне міжнародне товариство в галузі ортопедії та травматології, традиційно збирає разом висококваліфікованих хірургів-ортопедів, клініцистів і науковців з усієї Європи, а також представників  професійних асоціацій з метою сприяння обміну новітніми дослідженнями, передовими практичними методами та цінним досвідом.

Науково-педагогічні працівники кафедри представили результати своїх наукових досліджень на конгресі через 2 стендові доповіді. Це відкрило для них можливість обговорити свої здобутки з міжнародною спільнотою фахівців, а також отримати відгуки та поради від провідних експертів. На конгресі відбулися також зустрічі колег ортопедів-травматологів з різних клінік Києва та України. Такі заходи не тільки сприяють поглибленню знань у медичній галузі, а й мотивують дослідників до нових відкриттів та інновацій, якими зрештою користуються не тільки лікарська спільнота, а й лікар під час лікування пацієнтів, використовуючи передові методи лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також