Google search

 
 

З 08 по 11 травня у Флоренції відбувся 21 конгрес з ендокринної гінекології, який зібрав фахівців та біля 250 спікерів зі всього світу. Програма заходу була насичена цікавими доповідями та інформацією про новітні технології у сфері ендокринної гінекології.

Дуже приємно, що серед спікерів багато українських колег, які поділилися досвідом роботи в складних воєнних умовах та результатами професійною діяльності під час надання допомоги жінкам з певними гінекологічними захворюваннями на тлі стресу.

В рамках конгресу наші науковці провели українську секцію «Стрес і різновиди порушень менструального циклу». Доповіді були представлені на високому професійному рівні, викликали зацікавленість та активну дискусію серед іноземних колег.

Кафедра акушерства, гінекології та репродуктології НУОЗ України імені П.Л. Шупика представила результати наукової роботи в доповіді «Можливості штучного інтелекту в управлінні репродуктивним здоров'ям жінок». Виступ був присвячений використанню інформаційно – електронних ресурсів при лікуванні порушень репродуктивного здоров'я жінок.

Виступи українських фахівців викликали почуття гордості за рівень надання медичної допомоги з акушерства та гінекології в нашій країні, а також упевненість, що якість надання допомоги буде і надалі впевнено вдосконалюватися відповідно до світових стандартів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також