Кафедра медичної та лабораторної генетики проводить на клінічній базі кафедри НДСЛ «ОХМАТДИТ» семінари з лікарями профільних відділень.

Тематику семінарів пропонують слухачі – співробітники центру орфанних захворювань та генної терапії і лабораторії медичної генетики.

Перший семінар пройшов 15 березня і був присвячений ролі генеалогічного методу діагностики спадкової патології в еру геномної медицини. Семінар провела завідувач кафедри медичної та лабораторної генетики НУОЗ України імені П.Л. Шупика, чл.-кор. НАМН України, професор Наталія Горовенко.

Наступний семінар відбувся 26 квітня в аудиторії кафедри медичної та лабораторної генетики медико-генетичного центру НДСЛ «ОХМАТДИТ». Тема семінару «Клітина, як арена, на якій розгортається патогенез усіх спадкових захворювань» викликала великий інтерес та жваве обговорення цього складного, але дуже важливого питання. Наталія Горовенко відповіла на всі питання, які виникали у слухачів під час дискусії.

За оцінками присутніх, семінари, що вже відбулися, були надзвичайно корисними у практичній роботі. Саме тому всі слухачі були зацікавлені у проведенні подібних наукових зустрічей у подальшому на постійній основі та запропонували надзвичайно цікаву тему для наступного заходу.