В рамках медичного форуму UkraineNeuroGlobal 24, який проводився в комбінованому офлайн-онлайн форматі 19 квітня 2024 року в місті Києві.

Співробітники кафедри неврології НУОЗ України імені П.Л. Шупика  представили свої досягнення та бачення сучасного стану актуальних проблем в неврології. На форумі виступили професори кафедри Олена Ткаченко, Тетяна Насонова та Марина Тріщинська з доповідями які висвітлювали сучасні бачення діагностики та диференційної діагностики, лікування  на  власному клінічному досвіді.

Професор Олена Ткаченко докладно зупинилася на діагностиці неврологічних синдромів, які є частиною паранеопластичного процесу та виклала багаторічні данні, зібрані на клінічних базах кафедри. Професор кафедри неврології Тетяна Насонова зупинилася на актуальних проблемах когнітивної реабілітації та виклала досвід клінічного спостереження, а також приділила увагу спадковим полинейропатіям, а саме діагностиці та лікуванню. Професор Марина Тріщинська розповіла слухачам про сучасне бачення патогенезу ішемічного інсульту, що можна використовувати у розумінні  терапевтичних підходів на різних етапах лікування цієї актуальної проблеми. Марина Анатоліївна зупинилася на діагностиці та основних підходах до диференційної діагностики шийної радикулопатії та цервікокраніалгій. Також була розкрита тема впливу стресу на ризики розвитку цереброваскулярної патології в умовах сьогодення, що викликало неабиякий інтерес та стало приводом для дискусії в залі. Крім того, в заході взяли участь провідні фахівці в неврології, ендокринології, дитячій неврології та юриспруденції, що дало можливість розширити знання в різних напрямках медичної науки.

Медичний форум UkraineNeuroGlobal 24 проводився за організаційної та інформаційної підтримки видавничого дому Заславського та Міжнародного неврологічного журналу, який з березня 2024 року індексується в наукометрічній базі Scopus (головний редактор – професор М. Тріщинська).