Google search

 
 

З 15 по 17 квітня в м. Лілль, Франція відбулася 12-та зустріч координаторів Ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини» (Twelfth Meeting of the BFHI Network of Country Coordinators).

Це важлива зустріч, яка проводиться що два роки, де формується політика і стратегія підтримки грудного вигодовування і розвиток ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Понад 60 учасників з 30 країн: всі країни Європи, а також Сінгапур, Японія, Австралія, Нова Зеландія, США та країни Латинської Америки.

Україна завжди представлена на цьому заході. І цього разу теж, незважаючи на важкі виклики війни.

Тим більше, що наша країна - один з світових лідерів в цій царині. До 90% всіх лікувальних закладів в нашій країні, де народжуються, або лікуються немовлята мають це почесне звання.

Ми намагаємося не втратити лідерство, хоча це не просто в існуючих умовах: немає належної підтримки держави і UNICEF. Доцент кафедри неонатології Олена Костюк та лікар-неонатолог, керівник банку грудного донорського молока  з Львівського перинатального центру Ольга Шлемкевич представили доповідь «Два роки війни в Україні. Грудне вигодовування: досягнення та виклики».

Також було багато цікавих дискусій щодо просування ініціативи та обговорень ситуації, яка склалася в Європі і світі через військові конфлікти та широкомаштабну війну в Україні.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також