На кафедрі дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології триває цикл спеціалізації за спеціальністю «Хірургічна дерматологія», на якому навчаються лікарі-дерматологи.

Відбулися чергові практичні заняття у майбутніх фахівців з хірургічної дерматології з використанням симуляційних методів навчання.

Було поставлено завдання закріплення теоретичних знань і розвиток практичних навичок. Відпрацьовувалися елементарні хірургічні технології, які можуть стати в пригоді під час надання допомоги пацієнтам: виконання розрізів, проведення біопсії, накладання швів. У майбутньому слухачі циклу проводитимуть усі ці маніпуляції в рутинному порядку своїм пацієнтам на дерматохірургічному прийомі. Однак зараз вони все ще потребують тренування з використанням муляжів і тренажерів для розвитку навичок.

Практика проходить під пильним наглядом, опікою і підтримкою досвідчених фахівців клініки «Євродерм», яка є клінічною базою кафедри.