Google search

 
 

10-11.04.2024 відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Складний пацієнт в практиці педіатра», яку успішно провела кафедра педіатрії  Національного університету охорони здоров’я України  імені П. Л. Шупика в форматі онлайн.

Сучасний погляд на проблему "Складного пацієнта" базується на концепції мультидисциплінарного підходу, що сприяло участі у конференції 1246 лікарів практиків за такими спеціальностями «педіатрія», «загальна практика – сімейна медицина», «дитячі інфекційні хвороби», «дитяча імунологія», «дитяча кардіоревматологія», «дитяча хірургія», «неонатологія», «дитяча гастроентерологія» та інші.

Учасниками науково-практичної конференції наголошено, що на сучасному етапі воєнного стану перебіг багатьох соматичних захворювань у дітей має особливості діагностики (зокрема відмічається затримка своєчасності діагностування нових випадків) та лікування. Саме тому з огляду на період реформування медичної системи, особливої уваги потребує належний медичний супровід кожної дитини та збереження її здоров’я.

З вітальним словом та доповіддю «Педіатрія: проблеми і перспективи розвитку в Україні» виступила проректор з науково-педагогічної, лікувальної роботи та діяльності університетських клінік НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Раїса Моісеєнко.

На конференції були представлені доповіді провідних спеціалістів країни, які були присвячені особливості ведення пацієнтів дитячого віку в умовах воєнного часу (професор Т. Марушко), сучасним підходам до лікування астенічного синдрому у дітей (чл.-кор. НАМН України, професор О. Волосовець), рідким генетичним синдромам (професори О. Абатуро, А. Сенаторова, Л. Боярська, А. Волоха, доцент В. Свістільник), практичним аспектам гіперуракемії (професор Т. Куріліна), особливостям терапії при ювенільному ідіопатичному артриті (професори Н. Шевченко та Я. Бойко), особливостям діагностики та лікуванню артеріальної гіпертензії у дітей (професор Т. Гищак), своєчасній діагностиці хвороби котячої подряпини (професор О. Усачов), випадкам непрохідності кишківник у дитини (професор В. Рибальченко).

Цікавими були доповіді закордонних колег із США (Нгуєн Ту, Кастіл’я П’єро Ларко), Шотландії (В. Кондратенко), Німеччини (професор Хорн Йоханнес).

Також були представлені доповіді молодих вчених, які побудували наукові виступи на основі аналізу власного клінічного досвіду.

Конференція отримала високу оцінку учасників заходу.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також