Google search

 
 

20-22 березня 2024 року у місті Мілан відбулась 14-та конференція присвячена питанням раку молочної залози (European Breast Cancer Conference). Асистент кафедри онкології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, доктор філософії Анастасія Самусєва, яка в своїй практиці, як лікаря так і науковця, займається проблематикою та лікуванням раку молочної залози взяла участь у конференції.

Анастасія захистила дисертацію на тему «Індивідуалізація тактики лікування хворих на тричі негативний рак молочної залози». Вона є куратором циклу тематичного удосконалення «Сучасні принципи діагностики та лікування пухлин грудних залоз», веде практичні та семінарські заняття на кафедрі, володіє сучасними методами хірургічного лікування пухлин грудних залоз, проводить хірургічні майстер-класи.

Рак молочної залози займає перше місце серед захворюваності, а також смертності серед онкопатологій у жінок. Наразі у світі відмічається тенденція до зростання захворюваності на цю патологію. Розвиток технологій та покращення їх доступності дозволили збільшити кількість вчасно виявлених випадків раку молочної залози, що підвищує виживаність таких пацієнтів. В медичній спільноті відбуваються суттєві зміни у поглядах і алгоритмах лікування раку молочної залози. Якість життя пацієнтів має все більше значення при виборі методу лікування.

Зі всього світу зібрались онкологи, радіологи, фахівці, які у своїй практиці займаються діагностикою та лікуванням раку молочної залози. Доповіді були присвячені різноманітним питанням, але цьогорічна спрямованість конференції була присвячена метастатичному раку молочної залози. Провідні світові спеціалісти у своїх доповідях давали відповіді на питання, які до цього вже були відкритими до обговорення, а також окреслювали нові важливі виклики, на які ще необхідно знайти рішення. Також були показані результати останніх наукових досліджень, на основі деяких з них найближчим часом будуть змінюватись алгоритми діагностики та лікування цієї патології.

Особливу увагу заслуговує виставка на конференції, де були представлені новітні апарати для променевої терапії раку молочної залози, також апарати, що розширюють можливості хірургічного лікування та дають змогу зменшити об’єм операції не порушуючи її радикальність.

Кафедра онкології нагадує про важливість регулярних самообстежень молочних залоз та щорічного огляду у мамолога, а також необхідність проходження скринінгу на рак молочної залози (мамографія для жінок з 50 років 1 раз на 2 роки).

Миру нам всім!

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також