23 березня відбувся факультатив «Питання ментального здоров'я та запобігання професійному вигоранню фармацевтичних працівників», організований кафедрою фармації за підтримки кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Захід був особливо цікавий для фармацевтів усіх спеціальностей та розкривав актуальні питання надання фармацевтичної допомоги пацієнтам із порушеннями сну, резільєнтності до стресів та запобігання раннього професійного вигорання.

Зустріч розпочалася з привітання завідувача кафедри кардіології професора Марини Долженко та Відповідальна за навчально-методичну роботу кафедри фармації, старшого викладача, к. пед. н. Наталі Білоусової. Доповідачами акцентовано увагу слухачів, що мета проведення заходу є поглиблення знань фармацевтів з огляду на сучасні наукові досягнення. Окрему увагу привернули питання щодо тем проведення таких заходів, як питання надання фармацевтичної допомоги українському населенню, яке перебуває в стресовому стані та має порушення циркадних ритмів. До зустрічі долучилася Олена Чуйко - доктор психологічних наук, професор кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, екс-радник університету Хопкінса (м. Лондон). Доповідачі розглянули питання профілактики раннього професійного вигорання фармацевтичних працівників, питання фармакології, фармаконагляду та поліпрагмазії лікарських засобів, а також зміни у чинному законодавстві та сучасні запити в медіа-ресурсах українських споживачів.

Відповідальна за навчально-методичну роботу кафедри фармації, старший викладач Наталя Білоусова розглянула професійні рекомендації щодо надання фармацевтичної допомоги у сфері реалізації лікарських засобів пацієнтам із порушеннями сну згідно із протоколами фармацевтів, рекомендованих МОЗ України. Акцентовано увагу на сучасних інструментах дослідження поведінки українських споживачів лікарських засобів через інтернет-ресурси та показано найцікавіші тренди запитів українського населення.

Більш детально про наступні події можна дізнатися на веб-порталі WebCardio.org . Захід можна переглянути за посиланням

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів