23 лютого 2024 року на кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології і фоніатрії Національного університету охорони здоровʼя України імені П. Л. Шупика відбувся міжкафедральний семінар (попередній захист дисертації аспірантки Катерини Лях).

На міжкафедральному семінарі була розглянута і детально обговорена дисертаційна робота на звання доктор філософії аспірантки кафедри на тему: «Клініко-анатомічне обґрунтування малоінвазивної ендоскопічної шейверної аденотомії у дітей». Робота виконана на кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології і фоніатріїі під керівництвом професора А. Косаковського. Міжкафедральний семінар пройшов під головуванням професора Ю. Гавриленка.

Рецензенти професор О. Бредун і доцент О. Кононов представили детальний аналіз наданої на розгляд дисертаційної роботи, високо оцінили особистий вклад та отримані результати, підкреслили важливість і актуальність як проведених клінічних досліджень, так і значення для практичної охорони здоров’я, ставити питання, на які отримали високопрофесійні відповіді пошукача К. Лях.

Присутні співробітники НУОЗ України імені П. Л. Шупика активно ставити питання, взяли участь в обговоренні наукової роботи. Одноголосно дійшли висновку про високий рівень проведених клінічних наукових досліджень, актуальність і значення для практичної отоларингологічної медичної допомоги дитячому населенню, підтримали рекомендувати дисертаційну роботу К. Лях для офіційного захисту. Важливо, що і в час війни в нашому Університеті активно продовжуються клінічні-наукові дослідження, які сприятимуть ефективній допомозі дітям в нашій державі. Кафедра дитячої оториноларингології, аудіології і фоніатрії разом з усім колективом НУОЗ України імені П. Л. Шупика тримає високий рівень досліджень, як і педагогічної роботи з підготовки висококваліфікованих кадрів медичної галузі України.

Корисність матеріалу: 59.5% - 2 Голосів