Google search

 
 

2 березня відбулась онлайн зустріч, організована викладачами кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, з метою обговорення останніх досягнень у медицині та новітніх методів лікування серцево-судинних захворювань при коморбідних станах.

Цей захід став доброю традицією та об’єднує медиків різних медичних спеціальностей, спрямований на актуалізацію знань та обмін досвідом між лікарями-практиками та науковцями. Навчання розпочалося з лекції професора, завідувача кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика Антона Волосовця: «Оптимізація статинотерапії для вторинної профілактики церебральної ішемії». Професор виклав ключові аспекти ліпідознижувальної терапії, підкресливши її важливість у запобіганні серцево-судинних подій.

Зустріч продовжилась доповіддю професора, керівника експертного консультативно-діагностичного та лікувального центру міокардиту і кардіоміопатій ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска НАМН України» м. Київ Олени Несукай, що була присвячена використанню діуретиків при серцевій недостатності. Детально були розібрані правила призначення сечогінних препаратів при хронічній серцевій недостатності, а також порівняння фуросеміду з торасемідом, що є предметом останніх мета-аналізів та наукових досліджень.

Тетяна Сімагіна, асистент кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика та Марина Долженко, професор, завідувач кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, провели цікаву кардіологічну дискусію. Спеціалісти представили клінічний випадок пацієнтки з поліорганною мікросудинною дисфункією. Чим особливі такі пацієнти, як правильно діагностувати при первинному зверненні та як допомогти? На всі ці питання спікери дали детальні відповіді опираючись на нові наукові дослідження та рекомендації міжнародних кардіологічних асоціацій.

Інформацію про всі майбутні заходи можна отримати на сайті Webcardio.org та в освітньому додатку MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також