22 лютого 2024 року  співробітники кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги разом зі слухачами циклів спеціалізації взяли участь у суспільному засіданні «COVID-CONNECT Україна». В заході взяли участь лікарі-практики, вчені з різних регіонів країни, а також запрошений гість – David Strain (Велика Британія).

Метою проведення заходу було об’єднання зусиль щодо розв’язання спільних проблем щодо здоров’я населення, поширення, перебігу та лікування хвороб COVID-19. Цікавим аспектом заходу було обговорення LONG-COVID. Взаємозв’язок вірусного навантаження з дисфункцією ендотелію, що впливає на перебіг захворювання різних груп населення, нові підходи до лікування і вплив медикаментозного лікування на якість життя після перенесеного гострого COVID-19 та боротьба з ускладненнями широко обговорювалися на форумі практичних лікарів та вчених. Взаємодоповнення й взаємозбагачення знаннями, новими успіхами вчених щодо подолання загрозливого захворювання дає позитивні результати.

Викладачі кафедри, небайдужі до здоров’я населення, учасники-лікарі сімейної медицини об’єднали  зусилля щодо просування основних алгоритмів лікування COVID-19 у сучасних умовах, адже це необхідно для покращення та збереження здоров’я населення України.