Кафедра акушерства і гінекології №1НУОЗ України імені П.Л. Шупика  у лютому 2024 року провела два виїзних цикли тематичного удосконалення: у пологовому будинку м. Києва №6 і в пологовому будинку м. Ірпінь Київської області. Тематика – «Невідкладні допомога в акушерстві та гінекології з курсом симуляційного навчання» і «Актуальні питання акушерства та гінекології з позиції доказової медицини».

Навчання зі слухачами циклів співробітники кафедри проводили у змішаному форматі: онлайн і з виїздом у зазначені пологові будинки. Цикли були розраховані на лікарів акушерів-гінекологів і анестезіологів.

Під час проведення циклів тематичного удосконалення розглянуті теми невідкладних станів в акушерстві та гінекології з наданням сучасних даних та інноваційних методик. Інформація викликала зацікавленість і дискусію слухачів, зокрема, з питань ведення клінічних випадків геморагічних і гіпертензивних розладів, з акушерською та екстрагенітальною патологією під час вагітності, пологів і в разі розвитку гінекологічних невідкладних станів.

В рамках обговорення актуальних питань акушерства та гінекології викладачами кафедри представлені та деталізовані підходи існуючих клінічних протоколів і стандартів, які базуються на даних рандомізованих досліджень і результати яких відображають впровадження найбільш ефективних методик доказової медицини.

Слухачі циклів висловили подяку за надання актуальної інформації та високий професіоналізм ведення занять.