Google search

 
 

15-16 лютого 2024 р. цільова група міжнародної організації з прав людини «Global Rights Complianse» під керівництвом пані Ingrid Elliot провела дводенний семінар з питань судово-медичної експертизи при розслідуванні злочинів сексуального насильства в умовах збройного конфлікту, що триває в Україні. Метою семінару була розробка стандартних операційних процедур, що застосовуються при розслідуванні злочинів сексуального насильства в умовах конфлікту.

Для участі в роботі семінару були запрошені представники Офісу Генеральної прокуратури України, Головного слідчого управління Національної поліції, Служби безпеки та Міністерства охорони здоров’я України. Також в роботі семінару брали участь професор кафедри морфології, клінічної патології та судової медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика Володимир Мішалов, лікар судово-медичний експерт  ДСУ «Головне бюро СМЕ МОЗ України» Віталій Левченко, завідувач відділу комісійних судово-медичних експертиз Київського обласного бюро судово-медичної експертизи доцент Олександр Петрошак і лікар судово-медичний експерт  Київського обласного бюро судово-медичної експертизи Олександр Плахін.

В результаті роботи семінару у відповідності до «Стамбульського протоколу» і «Стамбульської конвенції» для працівників правоохоронних органів України було запропоновано систематизовану інформаційну форму фіксації тілесних ушкоджень як наслідків сексуального насильства в умовах конфлікту.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 72.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 76.5% - 4 Голосів
Доступність матеріалу: 67% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також