Початок ІІ семестру 2023-2024 навчального року позначився для колективу фармацевтичного та медико-профілактичного факультету НУОЗ України імені П. Л. Шупика інтенсивною освітньою роботою з магістрами та аспірантами денної форми навчання, які приступили до занять після зимових канікул, а також новими завданнями з наукової, організаційної, клінічної та виховної роботи.

Так, на засіданні вченої ради факультету, яке відбулося 06 лютого 2024 року, було обговорено стан підготовки і проведення науково-практичних конференцій кафедр факультету. Професор Олександра Івахно, голова комісії вченої ради факультету з наукової роботи наголосила, що кафедри фармацевтичного профілю запланували вісім наукових круглих столів та семінарів на 2024 рік, проте всім кафедрам факультету варто активізувати організаційно-наукову діяльність та участь у наукових заходах.

Голова комісії вченої ради факультету з клінічної роботи, доцент Марія Кузеванова окреслила завдання клінічних кафедр факультету на 2024 рік, зокрема щодо регулярного оновлення інформації про клінічну роботу кафедр на сайті Університету, організації внутрішніх перевірок клінічної роботи кафедр, моніторингу підвищення кваліфікації НПП кафедр з клінічних спеціальностей у 2024 році, завданнях з впровадження електронного документообігу тощо.

Наукова робота кафедр факультету розширилася за рахунок рекомендації до затвердження індивідуального плану наукової роботи аспіранта заочної форми навчання кафедри фармації Марії Шевченко, науковий керівник: професор кафедри фармації професор Алла Кабачна; а також рекомендації до затвердження теми ініціативно-пошукової НДР кафедри радіології на 2024-2029 рр.: «Мультимодальна діагностика патології грудних залоз» за спеціальністю 14.01.23 - променева діагностика та променева терапія, науковий керівник: в. о. завідувача кафедри радіології професор Тетяна Козаренко.

З ґрунтовною доповіддю про стан виконання рішень вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету за результатами моніторингу 2023 р. та перспективи покращення організації роботи вченої ради у 2024 р. виступила заступник голови вченої ради факультету професор Ірина Хоменко, яка наголосила на повноті та своєчасності виконання кафедрами факультету не тільки рішень вченої ради факультету, але й рішень вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика, які стосуються факультету.

Жвавий інтерес та обговорення викликала доповідь голови новоствореної комісії вченої ради факультету з виховної роботи доцента Інни Токменко, яка наголосила на широкому різноманітті виховних заходів зі здобувачами освіти та науково-педагогічними працівниками факультету, запланованих на 2024 рік.

У пункті засідання «різне» голова комісії вченої ради факультету з навчально-методичної роботи доцент Юлія Сторожчук представила до розгляду різні види навчально-методичного забезпечення від кафедр факультету.

Голова вченої ради факультету професор Василь Михальчук докладно охарактеризував завдання з поточної організації діяльності факультету та виконання наказів МОЗ України, контрольних та локальних актів НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Бажаєм усім колегам плідної роботи за усіма означеними процесами та видами діяльності, а також результативності показників у виконанні визначених завдань на 2024 рік.

Актуальність матеріалу: 76.67% - 6 Голосів
Корисність матеріалу: 77.17% - 6 Голосів