12 лютого відбулося чергове засідання кафедри хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика.

Під головуванням завідувача кафедри,  професора С. Саволюка науково-педагогічні працівники (НПП) кафедри хірургії та судинної хірургії розглянули питання, що торкаються всіх напрямків діяльності кафедри в 2024 році.

Обговорили план підвищення кваліфікації НПП, зокрема формування освітніх портфоліо за спеціальностями, проходження циклів з педагогіки та інформатики. Особливо акценти були розставлені стосовно виконання навчально-виробничого плану (бюджет та спецфонд) в поточному році та шляхи подолання можливих ризиків.

Обговорено щодо активізації проведення профорієнтаційної роботи в інтернатурі, плани та графіки роботи НПП кафедри в міських та обласних осередках Асоціації хірургів України для наповнення циклів тематичного удосконалення та спеціалізації.

Торкнулися питання розширення клінічних баз кафедри та поточних питань навчання лікарів-інтернів.

Здійснили контроль за плануванням та виконанням індивідуальних планів аспірантів та докторантів кафедри, з обговоренням можливостей міждисциплінарної та міжкафедральної взаємодії.

Всі напрями діяльності колективу кафедри активно та широко висвітлюються на медійних ресурсах нашого університету та кафедри хірургії та судинної хірургії. Слідкуйте за подіями та досягненнями колективу кафедри в новинах українською та англійською мовами, що оприлюднюються на сторінках офіційного веб-сайту та соціальних мережах університету.