13 лютого 2024 року в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика понад 300 фармацевтів/провізорів – інтернів спеціальності «Фармація» складали ліцензійний інтегрований іспит КРОК-3. Цього року вперше для фармацевтів/провізорів-інтернів, які здобували вищу освіту за заочною формою навчання проходило складання саме ліцензійного інтегрованого іспиту КРОК-3.

Іспит КРОК-3 проводився у формі письмового тестування, під час якого фармацевти/провізори – інтерни отримали бланки для відповідей та екзаменаційний буклет – збірник 150 тестових завдань. Цей буклет містив запитання з усіх фахових дисциплін, які інтерни вивчали протягом свого навчання, а саме: управління та економіка у фармації; фармацевтична технологія; фармацевтична опіка; якість, стандартизація та сертифікація лікарських засобів; фармація в умовах надзвичайних станів. Підготовкою до складання ліцензійного інтегрованого іспиту КРОК-3 опікувалися викладачі кафедри фармації та кафедри фармацевтичної технології і біофармації. Для інтернів спеціальності «Фармація» були організовані додаткові онлайн консультації та впроваджена можливість ознайомлення та розв’язування прикладів тестових завдань, які рекомендовані Центром тестування при МОЗ України в режимі онлайн (за допомогою освітнього модуля).

Бажаємо усім нашим інтернам успіху та чекаємо на позитивні результати складання ліцензійного інтегрованого іспиту КРОК-3.

Актуальність матеріалу: 89.67% - 6 Голосів