23 січня 2024 року здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня  НУОЗ України імені П.Л. Шупика спеціальності 226 “Фармація, промислова фармація” складали інтегрований тестовий іспит “КРОК 2”.

Підготовкою до складання “КРОК 2” активно займалися доцент Ольга Гетало (кафедра фармацевтичної технології і біофармації, завідувач кафедри - професор Лена Давтян) та доцент Інна Токменко (кафедра фармації, в.о. завідувача кафедри - д.фарм.н. Сергій Соловйов).

Для студентів були організовані додаткові онлайн консультації за всіма розділами спеціальності. Кожен зі здобувачів мав змогу поставити запитання та отримати детальне пояснення. Крім того викладачі допомагали порадою та морально підтримували кожного, здобувачі освіти були позитивно налаштовані на складання іспиту та відчували свою впевненість.

Відповідальною особою за проведення іспиту від університету було призначено старшого викладача Тетяну Оліфірову (кафедра фармацевтичної технології і біофармації).

На жаль, війна внесла свої корективи,  в день складання іспиту з самого ранку лунала повітряна тривога, яка повторювалась декілька разів, що звичайно викликало знервованість майбутніх магістрів, так як складання іспиту закінчилося тільки пізно ввечері.

Викладачі, своїм дружнім колективом, морально та психологічно підтримували студентів протягом всього дня. Чекаємо на позитивні результати інтегрованого тестового іспиту “КРОК 2”.