18 січня 2024 року відбулось засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 26.613.159 Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, на якому аспірантка кафедри офтальмології Марія Жовтоштан представила до офіційного захисту свою дисертацію на тему: «Ефективність нових методів прогнозування розвитку синдрому сухого ока після ексимерлазерної корекції міопії» на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина. Науковим керівником дисертаційної роботи був професор кафедри офтальмології НУОЗ України імені П. Л. Шупика Сергій Могілевський.

Головою спеціалізованої вченої ради було призначено завідувача кафедри офтальмології НУОЗ України імені П. Л. Шупика професора Олексія Путієнка; рецензентами -  професора кафедри офтальмології НУОЗ України імені П. Л. Шупика Юлію Панченко та доцента цієї ж кафедри Сергія Косубу.

Офіційними опонентами були: завідувач відділу патології рогівки «Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України» професор  Галина Дрожжина та завідувач кафедри офтальмології Харківського національного медичного університету професор Павло Бездітко.

Після наукової дискусії та обговорення дисертаційної роботи було проведено відкрите голосування спеціалізованої вченої ради ДФ 26.613.159. За результатами голосування одноголосно прийнято рішення про присудження ступеня доктора філософії Марії Жовтоштан у галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 222 Медицина.

Щиро вітаємо Марію Юріївну та її наукового керівника з успішним захистом дисертації, бажаємо нових наукових досягнень.

Завершилося засідання інформацією від завідувачів випускових кафедр та гарантів ОПП щодо стану підготовки до акредитації відповідних освітньо-професійних програм, а також низкою повідомлень та доручень кафедрам від декана факультету професора Василя Михальчука щодо підготовки до вступної компанії 2024 року.

Вітаємо усіх колег з плідним стартом освітнього процесу у новому 2024 році та бажаємо яскравих здобутків, натхненної професійної участі у підготовці висококваліфікованих кадрів для галузі охорони здоров’я та наближенні нашої перемоги, миру та повоєнної відбудови країни.