Google search

 
 

Протягом 2023 року співробітниками кафедри фармацевтичної технології і біофармації – завідувачем кафедри професором Л. Давтян та професором А. Дроздовою разом з колективом військової фармації Української військово-медичної академії проводилася та була успішно реалізована робота з розробки нових лікарських засобів, що сприяли б запобіганню ускладнень та швидкому загоєнню ран у військовослужбовців і постраждалого населення.

На лікарські засоби «Мазь для лікування ранового процесу в хірургічній практиці», «Гідрогелева повˈязка з лідокаїну гідрохлоридом для лікування ранового процесу в хірургічній практиці» та «Лікарський засіб у формі кріогелю для лікування ран» отримані відповідні патенти України на винахід.

Розробки колективу кафедри були представлені на конкурс «Кращий винахід року», який проводився на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки ЗСУ наприкінці минулого року. До участі у Конкурсі було подано 85 заявок, з них 69 заявок подано з 11 підрозділів системи Міністерства оборони України та 16 заявок – з 11 підприємств оборонно-промислового комплексу, наукових установ міністерства оборони, інших організацій/установ, які не належати до сфери управління Міністерства оборони України.

Конкурсна комісія в номінації «Медицина» відзначила дипломом І ступеня «Лікарський засіб у формі кріогелю для лікування ран», диплом ІІ ступеня «Мазь для лікування ранового процесу в хірургічній практиці» та диплом ІІІ ступеня «Гідрогелева повˈязка з лідокаїну гідрохлоридом для лікування ранового процесу в хірургічній практиці».

Визнання наукових досягнень кафедри фармацевтичної технології і біофармації свідчить про високий професіоналізм науково-педагогічних працівників, які активно впроваджують свої наукові здобутки в освітній процес, передаючи досвід слухачам циклів, магістрантам, аспірантам кафедри.

Щиро вітаємо колектив кафедри з перемогою та бажаємо подальших наукових досягнень. 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також