Google search

 
 

На кафедрі фармації продовжується підготовка фармацевтів-інтернів за спеціальністю «Фармація», для яких очний цикл навчання розпочався 1 грудня 2023 року і триватиме до 29 лютого 2024 року.

  

Навчання розпочалось з опанування інтернами курсів «Управління та економіка фармації» (д.фарм.н. Сергій Соловйов та професор Алла Кабачна), «Соціально-комунікативна взаємодія у фармації» (професор Алла Кабачна), «Якість, стандартизація та сертифікація лікарських засобів» (доцент Інна Токменко та асистент Наталія Суртаєва), «Фармація в умовах надзвичайного стану» (професор Віктор Трохимчук) освітньої програми інтернатури.

 

В рамках курсу «Управління та економіка фармації» інтернами разом із викладачем, в.о. завідувача кафедри фармації д.фарм.н. Сергієм Соловйовим було розглянуто питання фармакоекономіки та раціонального застосування лікарських засобів, сучасний стан впровадження системи оцінки медичних технологій в Україні. Інтерни познайомились з існуючою нормативно-правовою базою та алгоритмом підготовки та подачі досьє для проведення оцінки медичних технологій (ОМТ) в нашій країні. Детально вивчені теоретичні основи фармакоекономічного аналізу, на яких базується ОМТ: зокрема, джерела даних з клінічної ефективності, поняття корисності та принципи проведення мета-аналізу. Відпрацьовано практичні навички фармакоекономічного моделювання на основі дерева рішень та марківської моделі.

На протязі всього навчання викладачами кафедри фармації постійно акцентується увага на важливості підготовки та відповідального ставлення кожного інтерна до ліцензійного іспиту КРОК-3. Для підготовки до ліцензійного іспиту на кафедрі фармації викладачами напрацьовано базу тестів, на основі яких відбувається індивідуалізоване тренування лікарів-інтернів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також