14-15.12.2023 на базі кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П.Л. Шупика (провайдер № 1065) було проведено фахову школу «Невідкладні стани в амбулаторній практиці» (захід БПР № 5508819).

Метою даного заходу було навчання та відпрацювання дій в умовах виникнення невідкладних станів в амбулаторній практиці лікарів різних спеціальностей. Програма складалася з 4 основних розділів, в яких було висвітлено сучасні аспекти виникнення невідкладних станів у пацієнтів. В процесі навчання слухачі ознайомилися з протоколом надання допомоги пацієнтам згідно International Trauma Life Support (8th edition), протоколами ТССС (Tactical combat casualty care), BLS (Basic life support) та авторським підходом колективу кафедри до висвітлення дії лікарів при зупинці серцевої діяльності, зупинці дихання, порушеннях функції центральної нервової системи.

Викладачами даної фахової школи були завідувач кафедри медицини невідкладних станів д.мед.н. Антон  Волосовець та доцент кафедри Ольга Крамарева.

В даному заході взяли участь лікарі-анестезіологи, стоматологи, акушери-гінекологи, сімейні лікарі та лікарі медицини невідкладних станів. Після проходження фінального тестування слухачам було видано сертифікати БПР з персоналізованими номерами.