Науково-практична конференція «Актуальні питання хірургії у військовий час» організована та проведена кафедрою загальної та невідкладної хірургії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика. Конференція присвячувалася вивченню актуальних питань хірургії у військовий час.

Декан медичного факультету НУОЗ України імені П. Л. Шупика професор Ольга Процюк відкрила конференцію вступним словом, у якому підкреслила необхідність заходу задля збереження здоров’я та покращення якості життя військовослужбовців, розвитку та покращення професійної підготовки медичних працівників в умовах воєнного конфлікту та підкреслила, що збереження життя і здоров'я наших захисників є першочерговим завданням для українського суспільства.

Завідувач кафедри загальної та невідкладної хірургії професор Вадим Крижевський виступив із першою доповіддю «Загальна та невідкладна хірургія: сучасний стан проблеми». Його виступ розкрив ключові аспекти сучасної хірургії в умовах воєнного конфлікту та викликаної ним необхідності удосконалення організації невідкладної медичної допомоги та лікування постраждалих на всіх етапах.

Конференція стала важливим форумом для обговорення та обміну досвідом у сфері хірургії, спрямованої на підтримку військових, які присвячують своє життя захисту нашої держави. Науковці та лікарі ділилися унікальним досвідом лікування травм, з якими до повномасштабного вторгнення російських військ в Україну медичні працівники не мали справи. Учасники конференції висловлюють щиру подяку кафедрі за важливий внесок у розвиток медичної науки та практики в умовах військової агресії.

Перелік тем доповідей дивіться за посиланням

Актуальність матеріалу: 56.5% - 2 Голосів