У рамках професійної підготовки лікарів-інтернів спеціальності «Анестезіологія та інтенсивна терапія» на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії було проведено практичні заняття, присвячені базовим та спеціалізованим реанімаційним заходам.

Доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії  Інна Кучинська ознайомила лікарів-інтернів з основними засадами надання та відмінностями базової та спеціалізованої серцево-легеневої реанімації (СЛР) при внутрішньолікарняній та позалікарняній зупинці серця. Після цього відбулося відпрацювання практичних навичок на манекенах.

Протягом практичних занять під керівництвом доцента кафедри Степана Маруняка лікарі-інтерни на 4 різних симуляційних станціях мали змогу відпрацювати навички непрямого масажу серця, забезпечення прохідності дихальних шляхів, роботи з автоматичним та ручним дефібрилятором. Також під час практичних занять наголошувалось, що одним з ключових аспектів успіху реанімаційних заходів виступає вміння ефективно працювати у команді.

Лікарі-інтерни підійшли до засвоєння практичних навичок з максимальною відповідальністю, зважаючи на те, що проведення СЛР є критично важливими при виникненні серцево-судинних подій особливо в операційній або у відділенні інтенсивної терапії. Лікарі-інтерни висловили подяку завідувачу та викладачам кафедри за проведення занять на високому організаційному та методичному рівнях.

Актуальність матеріалу: 81.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 60.5% - 2 Голосів