Google search

 
 

Які виклики стоять перед сім’ями які виховують дітей з інвалідністю та як їм допомогти? Про це дискутували фахівці, представники влади, громадськості та батьки дітей з інвалідністю під час дводенної зустрічі “Допомога дітям з інвалідністю та їх сім’ям”, що відбулася 31.10 - 1.11 в місті Києві. 

Асистент кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації Максим Розяєв долучився до дискусії та розповів про правила комунікації фахівців що надають допомогу дітям з інвалідністю. Лікар познайомив присутніх зі змістом наказу МОЗ України №1435, що визначає  порядок інформування батьків про діагноз, що може призвести до інвалідності або смерті дитини. Було акцентовано, що зміст розмови має включати інформацію про стан здоров'я дитини, мету проведення запропонованих досліджень і лікувальних заходів, прогноз можливого розвитку захворювання, у тому числі наявність ризику для життя і здоров'я дитини. Ознайомитися з наказом та  Порядком інформування майбутніх батьків, батьків, інших законних представників, а також особи, яка досягла 14 років, про діагноз, включно зі спадковими та вродженими патологіями або ризиком їх  появи, що можуть призвести до інвалідності або смерті дитини можна за посиланням 

Протягом двох днів також розглянули важливі питання впровадження послуги раннього втручання та розвитку інклюзивної освіти в Україні. Учасники мали змогу обговорити проблеми, обмінятися досвідом та налагодити контакти для подальшої співпраці з метою підвищення якості допомоги, що надається дітям з інвалідністю та їх сім’ям.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу