Google search

 
 

23 жовтня 2023 року в м. Осло (Норвегія), відбулася конференція «Осіння зустріч з медицини невідкладних станів 2023» (Akuttmedisinsk høstmøte 2023) для лікарів невідкладних станів та медицини катастроф Норвегії з міжнародною участю.

Цьогорічна конференція була присвячена таким актуальним темам сьогодення, як надання невідкладної медичної допомоги в зонах бойових дій, організація логістики та діяльність медичної системи в умовах військових конфліктів. Оскільки в світі наразі відбувається ряд військових конфліктів, найбільшим серед яких є війна в Україні, максимальну увагу було прикуто саме до особливостей роботи медичної системи та медичних працівників в умовах повномасштабних бойових дій на території нашої країни. 

Від нашого університету в конференції взяв участь завідувач кафедри медицини невідкладних станів д.мед н. Антон Волосовець, який виступив з онлайн-доповіддю на тему "Медицина невідкладних станів під час війни в Україні".

У доповіді висвітлено загальний стан системи медицини невідкладних станів в країні, визначені проблеми роботи медичних працівників під час війни, проаналізовані виклики організації логістики переміщення поранених та пов'язані з цим ускладнення процесу лікування під час евакуації та на наступних етапах, описано ступінь втрат серед медиків та знищену інфраструктуру медичної системи. 

Закордонні колеги з теплотою та повагою сприйняли доповідь, висловили одноголосну підтримку України та засудили дії російських загарбників.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу