Google search

 
 

Під час візиту до Китайської Народної республіки завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії професор Анатолій Косаковський 26 жовтня 2023 року відвідав госпіталь 2 міста Нінбо, де зустрівся з керівництвом лікарні та провів майстер-клас по технології електрозварювання живих біологічних тканин в отоларингології.

Наступний день професор Анатолій Косаковський провів в операційній, де познайомився з хірургічною підготовкою лікарів відділу отоларингології та високою майстерністю відомого китайського отохірурга Kai Wang. 

01 листопада 2023 року відбулися переговори за участю президента госпіталя Boding Wan, секретаря партійної організації госпіталя, завідувача відділу отоларингології Kai Wang, провідних спеціалістів відділу отоларингології та лікарні.

Були обговорені питання можливої співпраці між лікарнею та НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Розпочата підготовка майбутньої угоди, яка включатиме освітню, наукову та клінічну роботу.

Китайська сторона проявила зацікавленість щодо проведення стажування як лікарів Китаю, так і України, а також висловила бажання надати практичну допомогу по лікуванню пацієнтів з хворобами вуха, насамперед постраждалих в наслідок військових дій в Україні.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 68% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 69.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 69% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу