Завершився двотижневий спільний проєкт кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П. Л. Шупика та Комунального некомерційного підприємства «Київський міський пологовий будинок №1», що є основною клінічною  базою кафедри, та представництва фонду ООН в галузі народонаселення України «Акушерка в громаді!», в рамках якого навчалися акушерки з прифронтових районів.

Представником від кафедри та основним лектором в навчанні акушерок виступила в. о завідувача кафедри акушерства, гінекології та перинатології доцент Ірина Нецкар. В основній доповіді доцент І. Нецкар деталізувала організаційні питання роботи жіночої консультації та основні завдання та функцій діяльності акушерки в закладі, поділилася сучасними науковими підходами ведення вагітності у жіночої консультації, у тому числі основні принципи ведення фізіологічної вагітності. Разом з присутніми відбулися жваві обговорення викликів, які можуть бути під час діяльності жіночої консультації (особливо у прифронтовій зоні), питання психологічної підтримки вагітних під час їхнього звертання до жіночої консультації. Присутні поділилися прикладами вирішення конкретних ситуацій та отримали професійне бачення на них від в.о. завідувача кафедри акушерства, гінекології та перинатології.

Мета проєкту - навчання акушерок, які самостійно вестимуть прийом жінок на дільницях прифронтових районів – була досягнута. Навчання протягом двох тижнів (теоретичні та практичні заняття) пройшли в дружньому середовищі професіоналів, які прагнуть ділитися власним досвідом на користь інших колег.