На сьогоднішній день у світовій науковій спільноті все більшої актуальності набувають  медичні форуми, які присвячені застосуванню штучного інтелекту в радіаційній безпеці та гібридній візуалізації, що безумовно, підвищує актуальність та якість діагностичних інструментальних досліджень.

Кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика також активно бере участь у таких міжнародних форумах.

Завідувач кафедри д.мед.н. Павло Король за запрошенням штаб-квартири МАГАТЕ взяв участь у якості Національного координатора від України у міжнародному програмному заході МАГАТЕ «Штучний інтелект в радіаційній безпеці та ядерній медицині», що відбувся 17.10.23 – 21.10.2023 року у м. Відень (Австрія). Організатором форуму виступила Міжнародна агенція з атомної енергетики.

Павло Король представив на форумі доповідь «Гібридна візуалізація - сучасна стратегія штучного інтелекту в ядерній медицині». Також в рамках  клінічних сесій Павлом Королем  було прорецензовано 12 наукових робіт фахівців з ядерної медицини із Туреччини, Болгарії, Іспанії, Македонії, Словенії.

Серед інших заходів відбулась виставка сучасного медичного інструментального обладнання від провідних  світових постачальників. Як зазначив директор департаменту МАГАТЕ Human Health професор Diana Paez участь у форумі науково-педагогічних працівників кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика є значущою, а подальша співпраця буде корисною для підвищення професійного рівня фахівців з радіаційної безпеки та ядерної медицини в Україні.